Use the icon on pages to add to favorites.

See & Do

{{::favorite.region}}

{{::favorite.title}}

{{::favorite.excerpt}}

Editorials

{{::favorite.region}}

{{::favorite.title}}

{{::favorite.excerpt}}

Events

{{::favorite.region}}

{{::favorite.title}}

{{::favorite.excerpt}}

Ambassadørlistin

Ein listi, sum vísur, hvørji eru Ambassadors of the Faroe Islands (nov 2016): 

Annika Sølvará, Granskingarráðið
Ásmundur Guðjónsson, NORA
Barbara Biskupstø Hansen, Jarðfeingi
Beinta Unni Marr, CP Celco
Bjartur Nolsøe, Íverksetarahúsið
Djóni Ejdesgaard, Barnabati
Dorthea Joensen, Búnaðarstovan
Durid Johannesen, forkvinna Parkinsonfelagið
Edvard Heen, Almannaverkið
Eiler Fagraklett, LGBT Føroyar
Eilif Gaard, Havstovan
Elin Brimheim Heinsen, Fróðskaparsetur Føroya
Elin Heðinsdóttir Joenen, ÍSF
Elin Reinert Planck, Kvinnuhúsið
Eydna í Homrum, Havstovan
Finnbjørn Vang, Altjóða Talvsamgongan
Gestur Hovgaard, Fróðskaparsetur Føroya
Guðrið Andorsdóttir, Ílegusavnið
Guðrun Rógvadóttir, Guðrun & Guðrun
Gunn Ellefsen, Hondbóltssamband Føroya
Hákun Djurhuus. UVMR
Hanna í Horni, UVMR
Hans Andrias Sølvará. Fróðskaparsetur Føroya
Hans Jákup Mikkelsen, Havbúnaðarfelagið
Heidi Aagaard, Autismufelagið
Heini Hátún, Fiskaaling
Heini Zachariassen, Vivino
Herálvur Jacobsen, Lærarafelagið
Hilmar Høgenni, HIMR
Høgni Hansen, SEV
Jákup Mørkøre, Fiskimálaráðið
Jákup N. Olsen, Krabbameinsfelagið
Jákup Reinert, Havstovan
Jákup Sørensen, Nora
Jan Arge Jacobsen, Havstovan
Jan Ziskasen, Føroya Tele
Janus Vang, Inova
Jens Meinhard Rasmussen, Reiðarafelagið fyri Farmaskip
Jógvan Philbrow, Pedagogfelagið
Jónrit Halling
Jutta Helgudóttir, Hoyrnin
Karin Margretha Larsen, Havstovan
Katrin Abrahamsen, ÍSF
Knud Simonsen, Fiskaaling
Kristian Johansen, Hondbóltssamband Føroya
Kristiana Rein, Diabetesfelagið
Kristianna Hammer, Fróðskaparsetur Føroya
Kristianna Sjovaráa, Mentamálaráðið
Lau Øfjord Blaxekjær, Fróðskaparsetur Føroya
Lena Ziskason, Umhvørvisstovan
Magni á Deild, Olsen ALS
Magni Mohr, Inova og Fróðskaparsetur Føroya
Magnus Tausen, Flogbóltssambandið
Maria Dam, Umhvørvisstovan
Maria Gunnleivsdóttir Hansen, Umhvørvisstovan
Maria Skaalum Petersen, Deildin fyri Arbeiðs- og Almannaheilsu
Marita Rasmussen, Vinnuhúsið
Mikael Viderø, Tórshavnar Kommuna
Martin Næs, Mentamálaráðið
Noomi Gregersen,
Noomi Káradóttir Rasmussen, Keldan
Olaf Johannesen, Sjónleikari
Ólavur Frederiksen, Føroyskir Radioamatørar
Ólavur Gregersen, Syntesa
Óluva Eidesgaard, Jarðfeingi
Óli Jákup Joensen, Próvstovan
Øssur Winthereig, Bridgesambandið
Oyvindur av Skarð,i UVMR
Pál Weihe, Deildin fyri Arbeiðs- og Almannaheilsu
Per Zachariassen, Sjónvarpsframleiðari
Petur Elias Petersen, ÍSF
Petur Nielsen, Umhvørvisstovan
Petur Steingrund, Havstovan
Ragnar Joensen, Marine Harvest
Regin Dalsgaard, Vinnuframi
Rókur í Jákupsstovu, Svimjisambandið
Rudi Kollslíð, Landssjúkrahúsið
Rúnar Reistrup, Vodafone
Rúni Brimvík, Formula.fo
Ruth Thomsen, Blindafelag Føroya
Shahin Gaini, Landssjúkrahúsið
Súni Selfoss, Starvsmannafelagið
Súsanna Mortensen, Fróðskaparsetur Føroya
Torkil á Steig, Landssjúkrahúsið
Ulrikke Steuerwald, Deildin fyri Arbeiðs- og Almannaheilsu
Zakaris Svabo Hansen, Fróðskaparsetur Føroya
Æna Reinert, Sjúkrarøktafrøðingafelagið

Annað